Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Biblioteka - 8. aktualizacja zasobów w br.

#zachowajdystans

Kolejny raz w bieżącym roku zapraszamy naszych czytelników do Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej.
Od ostatniej aktualizacji minęły niespełna 2 tygodnie jednak zgodnie z wcześniejszą naszą deklaracją czynimy starania aby zaoferować wszystkim Filatelistom, takie formy aktywności, które wydają się być

dużo bardziej bezpieczne aniżeli spotkania wymienne, czy wystawy. Z tego względu zdecydowaliśmy o udostępnieniu kolejnych materiałów.
Czytelnik znajdzie w dziale Dokumentacje pocztowe skorowidze dwóch roczników Dzienników Urzędowych Ministerstwa Poczt i Telegrafów z 1919 i 1920 roku.

W dziale Czasopisma polskie zamieściliśmy kolejne 2 zeszyty Wielkopolskich Wiadomości Filatelistycznych oraz dokonaliśmy aktualizacji bazy spisów treści o zawartości najnowszych, ostatnio wydanych czasopism. Aktualizacja obejmuje m.in wspomniane Wielkopolskie Wiadomości Filatelistyczne oraz Przegląd Filatelistyczny Fischera.

W dziale Czasopisma zagraniczne zamieściliśmy kolejny zeszyt Syreny redagowanej i wydawanej regularnie przez Kolegę J.Krála z Karwiny w Czechach.

W dziale Wydawnictwa książkowe zamieściliśmy dwie części monografii p. Adama GłowaczaPolska Poczta Balonowa 1926-1939”. Jedna z nich dotyczy zawodów balonowych w Pradze w 1927 roku a druga ma charakter ogólnego wprowadzenia.
Wszystkie nowości oznaczyliśmy tradycyjnie znakiem . Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony i pozostania na niej! Zasoby dostępne w Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej są przeogromne, każdy znajdzie w niej coś ciekawego dla siebie. Jednocześnie zapraszamy do współpracy. Jeśli ktoś ma materiały w wersji cyfrowej i byłby skłonny się nimi podzielić to prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeśli ktoś ma czas i chce popracować w ramach Biblioteki, dla wspólnego dobra polskiej filatelistyki, także prosimy o kontakt. Jednocześnie informujemy, że w najbliższym czasie nasza aktywność w zakresie Biblioteki będzie bardzo ograniczona.

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA | Biblioteka - 8. aktualizacja zasobów w br.