Internetowe Koło Filatelistów informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie przez nas cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

 

Font Size

SCREEN

Profile

Menu Style

Cpanel

Galeria Klejnotów - 1. aktualizacja w 2022 r.

Zapraszamy do zapoznania się z 1. w br., aktualizacją Galerii Polskich Klejnotów Filatelistycznych. Galeria to jeden z naszych flagowych projektów, dostępna publicznie od sierpnia 2018 roku i od tego czasu ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem.

Czytaj więcej...

Wykład K. Siarkiewicza dostępny w kanale i-KF na YouTube

Kontynuujemy cykl wykładów w ramach naszej akademii. Miło jest nam poinformować, że 14. wykład zatytułowany Franciszek Hynek i jego ślady w polskiej aerofilatelistyce, który przedstawił 11.05.br. nasz Kolega, Krzysztof Siarkiewicz, jest już dostępny na naszym kanale w YouTube.
Zapraszamy do zapoznania się z zapisem. Komentarze są mile widziane.

Czytaj więcej...

MójZnaczek z okazji jubileuszu 10-lecia i-KF

Realizując plan przedsięwzięć związanych z jubileuszem 10-lecia Internetowego Koła Filatelistów (i-KF) pragniemy przedstawić projekt okolicznościowego wydawnictwa MójZnaczek (znaczek i arkusik) oraz wizualizację przykładowego użycia tych wydawnictw po uzyskaniu

Zaloguj się, aby zobaczyć.

Wykład K. Mączki dostępny w kanale i-KF na YouTube

Kontynuujemy cykl wykładów w ramach naszej akademii. Miło jest nam poinformować, że 13. wykład zatytułowany Dlaczego wciąż tak mało wiemy o wydaniu "Orzeł na tarczy heraldycznej " Polskiej Komisji Likwidacyjnej z lutego 1919 roku? Formy drukarskie znaczka o wartości 5 halerzy (Fi. 57), który przedstawił 27.04.br. Pan Krzysztof Mączka jest już dostępny na naszym kanale w YouTube. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem. Komentarze są mile widziane.

Czytaj więcej...

Biblioteka - 8. aktualizacja zasobów w 2022 r.

Informujemy o 8. w bieżącym roku, aktualizacji Cyfrowej Biblioteki Literatury Filatelistycznej, inicjatywy i-KF, którą realizujemy nieustannie od 2016 roku. W ten sposób dbamy o podnoszenie wiedzy oraz popularyzacje filatelistyki. Jak wielu członków związku działamy aktywnie na rzecz polskiej Filatelistyki i PZF.

Czytaj więcej...

Medal i dyplom z wystawy London 2020

Jest nam niezwykle miło poinformować, że właśnie otrzymaliśmy Dyplom potwierdzający otrzymanie przez naszą stronę na Światowej Wystawie Filatelistycznej London 2020 medalu Złotego w klasie Literatura. Wraz z Dyplomem otrzymaliśmy Medal i Katalog. To wyróżnienie bardzo nas cieszy. Ma ono dla nas olbrzymie znaczenie, gdyż otrzymaliśmy jest w roku jubileuszu 10-lecia naszego Koła.

Czytaj więcej...

Licencja na używanie Zoom Pro została przedłużona

Miło nam poinformować członków i-KF i wszystkich sympatyków filatelistyki, że licencja systemu wideokonferencji Zoom Pro, którą dysponowało nasze koło od kwietnia 2021 roku została przedłużono na kolejny rok.

 

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: START | STRONA GŁÓWNA